İNCE DOĞAL TAŞ MİSYONUMUZ 

 

Firmamiz ince doğal Taş San. ve Tic.Ltd.Sti. kartal istanbul merkezli olarak 2013 yilindan itibaren faaliyetine başlamıştır.

ince taş , esnek taş ürünümüzü

incedoğaltaş

markası ile satışını yapmaktayız. 

2013 yılından itibaren firmamız

 

incedoğaltaş® markamız ile 1. Sınıf kalite ince taş satışı ve uygulaması konusundaki faaliyetini sürdürmektedir. Ayrıca istendiği takdirde atölyemizdeki kesim makinelerimiz ile incedoğaltaş’ ın istenen ölçüde ebatlanarak kesimi yapılmaktadır. Tabi yerinde ölçü alınıp proje çizimleri yapıldıktan sonra çizime göre cnc veya giyotin makinelerimizde kesim yapılmaktadır.

 

incetaş

birinci sınıf ürün kalitesi hem taşın görsel olarak katmanlı ve dokularını tam anlamıyla görmemizi ve hissetmemizi sağlar.incedoğaltaş  olarak hem uygulama konusunda getirdiğimiz yenilikler ve kolaylıklar hemde uygulama öncesi çizim ve projelendirme anlamında farkımızı göstermekteyiz.Yine uygulama sonrası desteğimiz devam etmektedir.

ince taş ürünümüz ince doğal taş ayrıca ingilizce olarak flex stone ,flexy stone,thin stone türkçe olarakta ince taş ,esnek taş ,hafif taş olarakta bilinmektedir.

incedoğaltaş

malzemesinin thin (ince) ve flex (esnek )olması  sebebi ile uygulamasını kendi ustanızada rahatlıkla yaptırabilirsiniz.Böyle bir durumda telefonla görüntülü olarakta destek hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sektö2009 yilindan itibaren dünya genelinde ve Türkiye'de Incetas Mad San. Dis Tic. Ltd. Sti bünyesinde baslica insaat, yapi, mobilya, aydinlatma, aksesuar gibi birçok sektörde hizmet vermektedir.

Inceltilmis dogal kayrak, kuvarsit taslari teknolojisinde öncü olan Thinstone® bu sayede birçok sektörde de dogaltas kullanimina öncülük etmistir.
1.sinif teknoloji ve malzeme kullanilarak üretilen Thinstone® basladigi günden bu yana sürekli gelistirmekte oldugu teknolojisi sayesinde muadillerinden kalite anlaminda ciddi farkliliklar göstermektedir.

Thinstone® genis renk, model ve ebat alternatifleriyle 30.000 m2'yi asan stoklariyla Istanbul Tuzla fabrikasinda hizmet vermektedir. Egitimli uygulama ekibi ile proje ölçülerinizde ebatlama hizmeti de verilmektedir.

Thinstone®, müsterilerine son teknolojiyi kullanarak 1.sinif hizmeti en hizli sekilde sunar ve bunun için çalisir.

Siz de teknolojiyi dogaltas ile bulusturan Thinstone® ile projelerinizi gerçek renklerle ve ince dokunuslarla renklendirin.

 

Firmamiz Ince Dogal Tas San. ve Tic.Ltd.Sti. Kartal/Istanbul  merkezli olarak kurulmustur ,